Finał "Dextera" podzieli widzów

Finał "Dextera" podzieli widzów
ZOBACZ GALERIĘ Finał "Dextera" podzieli widzów

Finał "Dextera" podzieli widzów

Jedna z producentek serialu "Dexter", Sara Colleton, jest przekonana, że finał opowieści podzieli widzów.

W Stanach Zjednoczonych rozpoczęła się właśnie emisja ostatniego sezonu serialu "Dexter", opowiadającego o specjaliście od krwi, który za dnia pracuje na posterunku policji, a po nocach rozprawia się z najbardziej niebezpiecznymi mordercami i psychopatami Miami i okolic.

- Zdajemy sobie sprawę, iż niezależnie od tego, jaki finał przedstawimy, z całą pewnością znajdzie się grupa widzów, którym się on nie spodoba - mówi Colleton. - Staramy się jednak o tym nie myśleć. Koncentrujemy się na tym, co koresponduje z uczuciami i przeczuciami tych widzów, którzy są z "Dexterem" od samego początku.

- Mamy jednocześnie nadzieję, że finał będzie satysfakcjonujący i dla widzom trochę do myślenia o tych ośmiu latach z Dexterem, tym, co próbował zrobić i kim chciał się stać - dodaje producentka.

Odtwórca tytułowej roli Michael C. Hall zdradza fanom, iż jest zadowolony z tego, jak serial się kończy.

Przypomnijmy, iż Hallowi w ostatnim sezonie "Dextera" partnerują m.in. Jennifer Carpenter, David Zayas i Lauren Vélez, Yvonne Strahovski oraz Charlotte Rampling.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej