Fiona Apple romansuje w telewizji

Fiona Apple nagrała nową piosenkę na potrzeby serialu "The Affair" stacji Showtime.

Bohaterem produkcji jest Noah, przykładny mąż, ojciec i nauczyciel w nowojorskiej szkole średniej. Jego świat wywraca się do góry nogami, gdy na jego drodze staje Allison, kobieta jego marzeń, druga połowa, której szukał całe życie. "Serial zgłębi życie dwóch małżeństw oraz romans, który zmienia wszystko - wraz z trudnymi konsekwencjami", obiecują twórcy projektu.

Dominic West wciela się w główną rolę męską, a Ruth Wilson w żeńską. Laura Tierney gra Helen, ukochaną Noah z college'u, najlepszą przyjaciółkę, matkę ich dzieci, kochankę i żonę od 17 lat. Joshua Jackson portretuje męża Allison.

Apple przygotowała do serialu utwór zatytułowany "Container". Za produkcję kawałka odpowiada sprawdzony przez artystkę Blake Mills. Numer wykorzystano w czołówce.

- Fiona jest moją ulubioną autorką piosnek, odkąd skończyłam 16 lat - opowiada twórczyni cyklu, Sarah Treem. - Jestem zaszczycona, że zdecydowała się podzielić swoim talentem w otwierającej sekwencji. Jeśli nasz serial będzie miał choć ułamek głębi, którą ma ten utwór, będę szczęśliwa.

Czołówkę można obejrzeć pod tym adresem.

Premiera "The Affair" odbędzie się 12 października.

Dorobek Fiony Apple zamyka płyta "The Idler Wheel..." z czerwca 2012 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej