Flea w filmie z Nicole Kidman

Flea w filmie z Nicole Kidman
ZOBACZ GALERIĘ Flea w filmie z Nicole Kidman

Flea w filmie z Nicole Kidman

Flea, basista Red Hot Chili Peppers, otrzymał kolejny filmowy angaż.

Rockman zagra w biograficznym obrazie "Boy Erased". Dramat opowie o pochodzącym z niewielkiego miasteczka synu kaznodziei z kościoła batystów. Kiedy okazuje się, że chłopak jest gejem, zostaje zmuszony, by przejść program nawrócenia. W obrazie wystąpią Nicole Kidman, Joel Edgerton i Russell Crowe.

Dzieło powstaje na podstawie pamiętników "Boy Erased: A Memoir Of Identity, Faith, And Family" Garrarda Conleya. Edgerton staje za kamerą. Premiera planowana jest na 2018 rok.

Flea ma już na koncie kilka aktorskich ról. Ostatnio można go było oglądać w filmie "Baby Driver", a wcześniej w produkcjach "Upadek legendy", "Dzika rodzinka Thornberrych", "Las Vegas Parano" czy "Powrót do przyszłości II" i "Powrót do przyszłości III".

W trakcie ponad 30-letniej Red Hot Chili Peppers sprzedali ponad 60 milionów płyt, w tym ponad pięć multiplatynowych albumów. Zdobyli też sześć statuetek Grammy. W kwietniu 2012 roku zespół został wprowadzony do elitarnego Rock and Roll Hall of Fame.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej