Forest Whitaker w czwartym sezonie "Imperium"

Forest Whitaker w czwartym sezonie "Imperium"
ZOBACZ GALERIĘ Forest Whitaker w czwartym sezonie "Imperium"

Forest Whitaker w czwartym sezonie "Imperium"

Do obsady czwartego sezonu muzycznego serialu "Imperium" dołączył Forest Whitaker.

Aktor wcieli się w postać Wujka Eddiego (Uncle Eddie), charyzmatycznego muzyka i twórcę wielu hitów. To właśnie on, jako pierwszy, dał przed laty szansę nieznanemu wówczas Luciousowi (Terrence Howard). Po latach znowu pojawia się w życiu bohatera. Cookie (Taraji P. Henson) proponuje mu napisanie piosenki na dwudziestolecie Empire Entertainment.

Przypomnijmy, że bohaterem "Imperium", serialu o branży muzycznej jest Lucious (Terrence Howard), były diler a obecnie szef wytwórni płytowej, który prowadzi firmę z byłą żoną Cookie (Taraji P. Henson) oraz synami, z których dwóch jest muzykami.

W obsadzie znajdują się także Jussie Smollett, Bryshere "Yazz" Gray, Trai Byers, Grace Byers, Gabourey Sidibe, Ta'Rhonda Jones, Serayah, Bre-Z, Xzibit i Morocco Omari.

Foresta Whitakera, laureata Oscara z rolę w dramacie "Ostatni król Szkocji", niedawno można było oglądać w filmach science fiction - "Nowy początek" i "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie". Ostatnio zajęty był na planie produkcji "LAbyrinth" o śledztwach w sprawie zabójstw Tupaca i Notoriousa B.I.G.-a.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej