Frances McDormand znajduje Billa Murraya

Frances McDormand znajduje Billa Murraya
ZOBACZ GALERIĘ Frances McDormand znajduje Billa Murraya

Frances McDormand znajduje Billa Murraya

W sieci można obejrzeć zapowiedzi nowego miniserialu HBO, "Olive Kitteridge".

Scenariusz produkcji na podstawie zbioru opowiadań Elizabeth Strout z 2008 roku napisała Jane Anderson. Za kamerą stanęła Lisa Cholodenko ("Wszystko w porządku"). Cykl HBO opowiada o emerytowanej nauczycielce Olive (w tej roli Frances McDormand). W czterech odcinkach będzie można poznać romanse i tragedie, smutki i radości ludzi, którzy ją otaczają. Akcja serialu rozgrywa w małym miasteczku w stanie Maine.

Richard Jenkins wciela się w męża Olive, a Billa Murraya będzie można podziwiać w roli wdowca przyjaźniącego się z główną bohaterką. W obsadzie znaleźli się też Zoe Kazan, John Gallagher Jr., Martha Wainwright, Rosemarie Dewitt, Peter Mullan oraz Brady Corbet.

Z trzema fragmentami produkcji można zapoznać się na YouTube, na profilu The Playlist.

Premiera "Olive Kitteridge" odbyła się podczas trwającego obecnie 71. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji (27 sierpnia - 6 września). Serial zadebiutuje na antenie HBO w listopadzie.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej