Franka Potente w "Claws"

Franka Potente w "Claws"
ZOBACZ GALERIĘ Franka Potente w "Claws"

Franka Potente w "Claws"

Franka Potente dołączyła do obsady drugiego sezonu serialu "Claws".

Akcja produkcji rozgrywa się w salonie paznokci na Florydzie, a fabuła koncentruje się na jego pracownicach. Lokal nie tylko jednak dba o urodę klientek, ale także służy do prania brudnych pieniędzy.

W obsadzie znajdują się Niecy Nash, Carrie Preston, Judy Reyes, Karrueche Tran, Jenn Lyon, Jack Kesy, Kevin Rankin, Jason Antoon with Harold Perrineau i Dean Norris. Teraz dołączyła Franka Potente, która pojawi się jako Zlata Ostrovsky, córka wpływowego rosyjskiego mafiozo.

Serial powstaje dla stacji TNT. Premiera nowych odcinków planowana jest na 2018 rok. Producentami są Rashida Jones i Will McCormack, twórcą Eliot Laurence a showrunnerem Janine Sherman Barrois.

Franka Potente znana jest z seriali "Tabu", "The Bridge: Na granicy" czy "American Horror Story", a także filmów "Biegnij, Lola, biegnij" oraz "Krucjata Bourne'a".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej