Futbolowa piątka Aidana Quinna i Andie MacDowell

Futbolowa piątka Aidana Quinna i Andie MacDowell
ZOBACZ GALERIĘ Futbolowa piątka Aidana Quinna i Andie MacDowell

Futbolowa piątka Aidana Quinna i Andie MacDowell

Aidan Quinn i Andie MacDowell zagrają główne role w dramacie "The 5th Quarter". Do obsady dołączy również Ryan Merriman.

Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami film przedstawi historię rodziny Abbate z Karoliny Północnej. Kiedy 15-letni Luke Abbate zginął w wypadku samochodowym, jego najbliżsi zgodzili się na oddanie jego narządów pięciu potrzebującym osobom. Starszy brat chłopaka, zawodnik uniwersyteckiej drużyny futbolowej, postanowił oddać szczególny hołd zmarłemu. Sportowiec poprosił o zmianę jego numeru w zespole na "5", a podczas meczów unosił do góry pięć palców, w czym towarzyszyli mu rodzice, siedzący w sektorze piątym na trybunach. Rodzina Abbate wkrótce założyła również fundację Five, uświadamiającą młodych ludzi o konieczności zachowania zasad bezpieczeństwa za kierownicą.

Reżyserią filmu według własnego scenariusza zajmie się Rick Bieber. Wśród obsady znajdzie się kilka osób z otoczenia rodziny Abbate, które zagrają w obrazie samych siebie.

Aidan Quinn wystąpił niedawno w komedii "Wild Child", która trafi do kin za oceanem jeszcze w tym roku.

W roku 2006 Andie MacDowell użyczyła głosu jednej z postaci w animacji "Krowy na wypasie".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej