Gabriel Iglesias i Wanda Sykes w animacji "UglyDolls"

Gabriel Iglesias i Wanda Sykes w animacji "UglyDolls"
ZOBACZ GALERIĘ Gabriel Iglesias i Wanda Sykes w animacji "UglyDolls"

Gabriel Iglesias i Wanda Sykes w animacji "UglyDolls"

Gabriel Iglesias i Wanda Sykes zagrają u boku Nicka Jonasa, Kelly Clarkson i Pitbulla w animacji "UglyDolls", którą pokieruje Kelly Asbury.

Produkcja opowie o przygodach szmacianych zabawek z linii Uglydolls (brzydkie lalki). Ich twórcami są David Horvath i Sun-Min Kim, którzy przy filmie pracować będą jako producenci wykonawczy.

Raper Pitull użyczy głosu jednej z postaci, a ponadto napisze nową oryginalną piosenkę na potrzeby filmu i oczywiście ją wykona. Kelly Clarkson wcieli się w postać o imieniu Moxy i podobnie jak Pitbull napiszę oryginalną muzykę do filmu. Nie inaczej będzie z Nickiem Jonasem. Artysta udzieli głosu jednemu z bohaterów oraz zaśpiewa napisaną przez siebie piosenkę.

Realizacją zajmie się studio STX Entertainment. Premiera "UglyDolls" planowana jest na 2019 roku.

Na oficjalnej stronie można zobaczyć, jak wyglądają brzydkie lalki.

Gabriel Iglesias ma spore doświadczenie w animacjach. Ostatnio podkładał głosy w filmach "Fernando", "Pierwsza gwiazdka" czy "Coco". Wanda Sykes znana jest z serialu "Czarno to widzę".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej