Gabriel Macht z Frankiem Millerem

Gabriel Macht z Frankiem Millerem
ZOBACZ GALERIĘ Gabriel Macht z Frankiem Millerem

Gabriel Macht z Frankiem Millerem

Gabriel Macht zagra główną rolę w obrazie \"Will Eisner\'s The Spirit\" Franka Millera.

Film będzie adaptacją klasycznego komiksu Eisnera. Aktor wcieli się w postać człowieka, który upozorował własną śmierć, aby móc walczyć z przestępczością w mrocznych zakamarkach Central City. Jego największy przeciwnik to złoczyńca zwany Ośmiornicą, zabijający każdego, kto ujrzy jego twarz.

- Uważamy, że Gabriel jest diabelsko czarujący, a jego wytrawny intelekt uosabia Spirita - tłumaczy wybór Mike Paseornek, jeden z szefów przedsięwzięcia. - Poza tym szukaliśmy kogoś, kto będzie mógł wcielać się w tę postać przez kilka kolejnych lat, bo spodziewamy się, że zrobimy więcej, niż jeden film.

Produkcją zajmą się Gigi Pritzker i Deborah Del Prete. Zdjęcia rozpoczną się w październiku. Premiera dzieła planowana jest na rok 2009.

Gabriel Macht wystąpił niedawno w komedii \"A właśnie, że tak!\" u boku Diane Keaton i Mandy Moore. Polska premiera filmu odbyła się w czerwcu tego roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej