Gal Gadot nie będzie ukochaną Ben Hura

Gal Gadot nie będzie ukochaną Ben Hura
ZOBACZ GALERIĘ Gal Gadot nie będzie ukochaną Ben Hura

Gal Gadot nie będzie ukochaną Ben Hura

Gal Gadot zrezygnowała z roli Esther w filmie "Ben-Hur".

Aktorka musiała podjąć taką decyzję ze względu na zobowiązania zapisane w kontrakcie z DC Entertainment. Aktorka pracuje obecnie na planie filmu "Batman v Superman: Dawn of Justice", potem zagra w "Wonder Woman" i dwóch częściach "The Justice League". We wszystkich tych filmach Gal Gadot zagra Dianę Prince, znaną także jako Wonder Woman.

Producenci filmu "Ben-Hur" zapewne wkrótce ogłoszą nazwisko nowej aktorki.

Historię Ben Hura spisał w 1880 roku Lew Wallace. Od tego czasu powieść "Ben-Hur: opowiadanie historyczne z czasów Jezusa Chrystusa" doczekała się licznych adaptacji teatralnych, telewizyjnych, radiowych i kinowych. Najpopularniejszym filmem pozostaje obraz Williama Wylera, w którym w roli głównej wystąpił Charlton Heston. Produkcja z 1959 roku zdobyła aż 11 statuetek Amerykańskiej Akademii Filmowej.

Przypomnijmy, że bohaterem dzieła jest żydowski książę, który zostaje zdradzony przez dawnego przyjaciela i dowódcę legionów rzymskich, Messalę. Rozgoryczony i upokorzony bohater poprzysięga zemstę. Warto wiedzieć, że Ben Hur jest niemal równolatkiem Chrystusa.

W roli głównej zobaczymy Jacka Hustona. W obsadzie znaleźli się już też Morgan Freeman i Toby Kebbell.

Pierwszą wersję scenariusza napisał Keith Clarke ("Niepokonani"). Później za tekst wziął się laureat Oscara za "Zniewolonego" John Ridley. Obraz powstaje dla studia MGM i wytwórni Paramount Pictures.

Światową premierę dzieła zaplanowano na 26 lutego 2016 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej