Galeria śpiących Polaków

Galeria śpiących Polaków
ZOBACZ GALERIĘ Galeria śpiących Polaków

Galeria śpiących Polaków

Wydawnictwo National Geographic szykuje album dotyczący snu i marzeń sennych. Bohaterami \"Snu\" są postacie ze świata kultury, sportu i nauki.

W galerii śpiących Polaków znaleźli się m.in. Adam Sztaba, Anna Dymna, Agnieszka Holland, Katarzyna Koledna-Zaleska, Dorota Masłowska, bp. Tadeusz Pieronek, Władysław Baroszewski, Robert Korzeniowski i Artur Rojek.

- Sny to nasze obawy i nadzieje w abstrakcyjnej często postaci - czytamy w wypowiedzi Adama Sztaby. - Nie potrafię stwierdzić, czy to, co śnimy jest rzeczywiste. Jednego natomiast jestem pewien - rzeczywiste jest moje bolesne wstawanie po 3 godzinach snu.

Artystę sfotografowano w przestrzeni miejskiej, na ulicach Warszawy.

Pomysłodawczynią projektu i autorką zdjęć jest Judyta Papp, fotografik odpowiedzialna m.in. za monograficzny album \"To Miłosz\". Wydawnictwo \"Sen\" trafi do sprzedaży w listopadzie.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej