Garrett Hedlund i Steve Martin u Anga Lee

Garrett Hedlund i Steve Martin u Anga Lee
ZOBACZ GALERIĘ Garrett Hedlund i Steve Martin u Anga Lee

Garrett Hedlund i Steve Martin u Anga Lee

Garrett Hedlund i Steve Martin prowadzą rozmowy w sprawie udziału w najnowszym projekcie Anga Lee - "Billy Lynn's Long Halftime Walk" według powieści Bena Fountaina.

Książka w satyrycznym tonie przedstawia losy ośmiu weteranów wojny w Iraku, jeżdżących po Stanach Zjednoczonych i opowiadających o swoim heroizmie na polu walki. Większość akcji rozgrywa się w Teksasie.

Zagranie tytułowej postaci Billy'ego Lynna Lee powierzył nowicjuszowi Joe Alwynowi. Hedlund ma szansę na występ w roli sierżanta Dime'a - dynamicznego i wybuchowego dowódcy Lynna. Martin zagra tylko pod warunkiem, że pozwolą na to inne jego zobowiązania.

Nad scenariuszem pracuje Simon Beaufoy ("Slumdog. Milioner z ulicy"). Dla Lee to pierwszy projekt od "Życia Pi" z 2012 roku.

Hedlunda mogliśmy niedawno oglądać w filmie "Niezłomny", a Martina w "Wielkim roku".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej