Gary Cole w spin-offie "Żony idealnej"

Gary Cole najwyraźniej polubił rolę republikanina i eksperta od balistyki, Kurta McVeigha z serialu "Żona idealna". Aktor ponownie sportretuje postać w spin-offie produkcji, "The Good Fight".

Przypomnijmy, że Kurt McVeigh był także mężem Diane (Christine Baranski), wokół której rozgrywać będzie się nowy cykl.

W "The Good Fight" wystąpią właśnie Christine Baranski i Cush Jumbo, które w oryginale grały prawniczki Diane Lockhart i Luccę Quinn. Akcja rozgrywać będzie się rok po wydarzeniach z ostatniego odcinka "Żony idealnej". Serial będzie się koncertować na wielkim finansowym przekręcie, który dotknął obydwie prawniczki. Jego główną ofiarą jest jednak młoda prawniczka Maia (Rose Leslie), której mentorką jest Diane.

Ponadto Paul Guilfoyle wcieli się w Henry'ego, ojca Mai (Leslie), odnoszącego sukcesy, zamożnego i lubianego doradcę finansowego. Bernadette Peter sportetuje Lenore, jego żonę i matkę Mai. Nieoficjalnie są najważniejszą rodziną w Chicago.

W obsadzie znaleźli się również Sarah Steele, która ponownie zagra Marissę Gold, córkę Elia Golda (Alan Cumming) oraz Delroy Lindo i Erica Tazel, która właśnie dołączyła.

Twórcy "Żony idealnej" - Robert i Michelle Kingowie - wezmą na siebie obowiązki producentów wykonawczych nowego cyklu. Ponadto napiszą także scenariusz odcinka pilotażowego. Premiera planowana jest na wiosnę 2017 roku.

Gary Cole znany jest również z seriali "Ekipa" i "Figurantka".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej