Gary Cole wraca do "The Good Fight"

Gary Cole wraca do "The Good Fight"
ZOBACZ GALERIĘ Gary Cole wraca do "The Good Fight"

Gary Cole wraca do "The Good Fight"

CBS potwierdziło, że w drugim sezonie serialu "The Good Fight" ponownie pojawi się Gary Cole.

Aktor, który w serialu "Żona idealna" grał eksperta od balistyki i zaciekłego zwolennika Republikanów, Kurta McVeigha, wróci do swej roli w drugim sezonie spin-offu, czyli "The Good Fight". Gary Cole pojawi się w co najmniej kilku odcinkach.

- Na początku drugiego sezonu Diane (Christine Baranski) i Kurt (Gary Cole) wciąż są w separacji, ale nadal coś do siebie czują - wyjaśniają współtwórcy "The Good Fight", Robert i Michelle Kingowie. - Kurt jest w Los Angeles w związku z dużą rozprawą, co oznacza dla nich dłuższą rozłąkę i chwilę na zastanowienie się, co dalej.

Pod tym adresem można zobaczyć Gary'ego Cole'a na planie nowej odsłony "The Good Fight". https://pmctvline2.files.wordpress.com/2017/12/gary-cole.jpg

Przypomnijmy, że akcja "The Good Fight" rozgrywa się rok po wydarzeniach z ostatniego odcinka "Żony idealnej". Serial koncertuje się na wielkim finansowym przekręcie, który uniemożliwił Diane odejście na emeryturę.

Christine Baranski, Cush Jumbo i Rose Leslie powrócą do swojej walki 4 marca 2018 roku. Produkcja będzie premierowo przedstawiana przez platformę CBS All Access.

W obsadzie "The Good Fight" znaleźli się również Gary Cole, Sarah Steele, Zach Grenier, Jerry Adler, Delroy Lindo, Paul Guilfoyle, Bernadette Peter, Justin Bartha, Erica Tazel, Jane Lynch oraz Carrie Preston.

Gary Cole, znany również z serii "Figurantka" czy "W garniturach", ostatnio wystąpił w filmie "Under the Eiffel Tower".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej