Gdy strzelają Julianne Moore śpiewa jak Renée Fleming

Gdy strzelają Julianne Moore śpiewa jak Renée Fleming
ZOBACZ GALERIĘ Gdy strzelają Julianne Moore śpiewa jak Renée Fleming

Gdy strzelają Julianne Moore śpiewa jak Renée Fleming

W sieci pojawił się zwiastun filmu \"Bel Canto\" z Julianne Moore i Kenem Watanabe.

Scenariusz obrazu oparty jest na bestsellerowej powieści Ann Patchett. Jej akcja rozgrywa się w fikcyjnym kraju Ameryki Południowej. W czasie przyjęcia urodzinowego bogatego japońskiego przemysłowca Katsumiego Hosokawy (Ken Watanabe), na którym śpiewa słynna sopranistka Roxane Coss (Julianne Moore), grupa partyzantów dowodzonych przez generała Benjamina zajmuje willę wpływowego południowoamerykańskiego polityka. Wszyscy zgromadzeni zostają wzięci jako zakładnicy.

W filmie grają także Christopher Lambert, Thorbjørn Harr, Sebastian Koch, Olek Krupa i Elsa Zylberstein.

Julianne Moore w filmie nie śpiewa, lecz robi to za nią amerykańska gwiazda muzyki operowej Renée Fleming. Fani filmu mieli okazję słyszeć już Renée Fleming wcześniej, gdyż sopranistka zaśpiewała dwie kompozycje (\"Twilight and Shadow\" oraz \"The End of All Things\") na potrzeby filmu \"Władca pierścieni: Powrót króla\" w reżyserii Petera Jacksona. Renée Fleming jest solistką Royal Opera House w Londynie, Metropolitan Opera w Nowym Jorku i La Scali w Mediolanie.

Paul Weitz stanął za kamerą. Scenariusz napisał Anthony Weintraub. Produkcją zajęli się Caroline Baron i Anthony Weintraub.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej