Gdzie pojawi się Superman

Gdzie pojawi się Superman
ZOBACZ GALERIĘ Gdzie pojawi się Superman

Gdzie pojawi się Superman

Dzień po informacji o tym, że Henry Cavill powróci do roli Supermana pojawiły się spekulacje dotyczące tego o jaki film może chodzić.

Wiadomo, że nie będzie to sequel "Człowieka ze stali". Henry Cavill nie pojawi się także w nadchodzących filmach "Wonder Woman 1984", "The Suicide Squad" ani "The Batman".

Fani przypuszczają, że Supermana zobaczymy w filmie "Shazam 2", "Black Adam" z Dwayne'em Johnsonem lub "Aquaman 2".

Henry Cavill zagrał Supermana już trzy razy. W 2013 zadebiutował w filmie "Człowiek ze stali" i był to jedyny jak do tej pory film z Supermanem jako głównym bohaterem. Trzy lata później pojawił się w produkcji "Batman kontra Superman: Świt sprawiedliwości" a jeszcze rok później (2017) zagrał w "Lidze Sprawiedliwości". W 2021 roku pojawi się w filmie "Zack Snyder's Justice League", ale jest to jedynie reżyserska wersja produkcji z 2017 roku.

Wcześniej widzowie zobaczą aktora w roli Geralta z Rivii. Drugi sezon "Wiedźmina" pojawi się w Netfliksie już w 2021 roku.

Tagi: Henry Cavill

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej