Gemma Arterton jest zwyczajną dziewczyną

Gemma Arterton jest zwyczajną dziewczyną
ZOBACZ GALERIĘ Gemma Arterton jest zwyczajną dziewczyną

Gemma Arterton jest zwyczajną dziewczyną

Producenci hitów "Boska Florence" oraz "Carol" przygotowali błyskotliwą, zabawną i wzruszającą komedię "Zwyczajna dziewczyna". Do sieci trafił polski zwiastun produkcji.

Catrin (Gemma Arterton) jest początkującą scenarzystką i właśnie zdobyła swoją wymarzoną posadę. W słynnej wytwórni filmowej trwają prace nad ogromnym i niezwykle ważnym projektem - produkcją, która podniesie obywateli na duchu. Szybko okazuje się jednak, że jej jedyna rola to wymyślanie "gadki szmatki", czyli… kobiecych dialogów. A na dodatek na planie wszystko kręci się wokół podstarzałego aktora z rozbuchanym ego, zarozumiałego reżysera, zwariowanej agentki i… przystojnego scenarzysty, który nie wierzy, że jakakolwiek kobieta może być lepsza od niego. Catrin postanawia udowodnić mu, jak bardzo się myli. I wkrótce oboje przekonują się, że to życie pisze najciekawsze scenariusze.

Trailer można obejrzeć tutaj.

W obsadzie znaleźli się także Sam Claflin i Bill Nighy.

Za kamerą produkcji stanęła Lone Scherfig, jedna z najciekawszych europejskich reżyserek, która od kilkunastu lat podbija serca publiczności nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. W jej filmografii znajdują się m.in. słodko-gorzkie komediodramaty, jak "Włoski dla początkujących" (cztery statuetki na Berlinale, Nagroda Publiczności podczas Warszawskiego Festiwalu Filmowego w 2001 roku) czy "Wilbur chce się zabić" z fantastyczną rolą Madsa Mikkelsena, ale również filmy realizowane w Stanach Zjednoczonych.

Obraz "Zwyczajna dziewczyna" trafi do naszych kin 26 maja.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej