"Geniusz" będzie kobietą

Stacja National Geographic planuje w kolejnej odsłonie swego antologicznego serialu "Geniusz" skoncentrować się na kobiecej postaci.

Pierwszy sezon produkcji "Geniusz" opowiadała o Albercie Einsteinie. Fizyka - w różnym wieku - zagrali Johnny Flynn i Geoffrey Rush. Druga część przestawia historię wybitnego malarza, Pabla Picassa, a w roli głównej występuje Antonio Banderas. Tytułowym geniuszem w trzeciej części ma być kobieta.

Producent Brian Grazer przyznał, że twórcy cyklu poszukują godnej tytułu postaci. - Szukamy kobiety, która była geniuszem i ikoną - wyjaśnia. - Mamy nadzieję, że w nowej odsłonie pochylimy się nad życiem wybitnej kobiety.

Premierę drugiej odsłony o Pablu Picassie wyznaczono na 24 kwietnia. Showrunnerem i scenarzystą jest Ken Biller. Zwiastun można obejrzeć poniżej.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej