Geoffrey Rush i Emily Watson kradną książki

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu "The Book Thief" z Geoffreyem Rushem, Emily Watson i Sophie Nélisse w rolach głównych.

Obraz powstał na podstawie powieści Markusa Zusaka znanej w Polsce pod tytułem "Złodziejka książek". Akcja rozgrywa się w czasie II wojny światowej, a narratorem jest Śmierć.

Rok 1939. Dziesięcioletnia Liesel mieszka u rodziny zastępczej w Molching koło Monachium. Jej życie jest naznaczone piętnem ciężkich czasów, w jakich dorasta. A jednak odkrywa jego piękno – dzięki wyjątkowym ludziom, których spotyka, oraz dzięki książkom, które kradnie.

W roli tytułowej zobaczymy Sophie Nélisse. Poza Rushem i Watson w filmie grają również Ben Schnetzer i Nico Liersch. Za kamerą stanął Brian Percival.

Zwiastun można obejrzeć pod tym adresem. Tutaj przedstawiono natomiast plakat.

Światowa premiera zapowiedziana została na 15 listopada.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej