George Clooney wynajął ochroniarzy do dzieci

George Clooney wynajął ochroniarzy do dzieci
ZOBACZ GALERIĘ George Clooney wynajął ochroniarzy do dzieci

George Clooney wynajął ochroniarzy do dzieci

George Clooney i jego żona Amal wynajęli parę ochroniarzy, by chronili ich nowo narodzone bliźnięta.

Przypomnijmy, że na początku miesiąca żona kinowego gwiazdora urodziła córkę i syna. Dzieci otrzymały imiona Ella i Alexander. Rodzicom zależy, by dzieci miały spokój, więc wynajęli podobno dwóch ochroniarzy, za co zapłacili ponad 3 miliony dolarów.

Państwo Clooneyowie nie szczędzą pieniędzy na swe pociechy. 2 miliony dolarów wydali na pokój dla niemowlaków i zabezpieczenie domu. Ponad milion poszedł na zestaw monitoringu i czujników, mający na celu ochronę posesji.

Amal, prawniczka zajmująca się prawami człowieka, oraz George Clooney pobrali się we wrześniu 2014 roku w Wenecji, kilka miesięcy po wiosennych zaręczynach. Wśród gości ślubnych znaleźli się Bill Murray i Cindy Crawford.

George Clooney ostatnio wystąpił w obrazach "Ave, Cezar!" i "Zakładnik z Wall Street". Niedawno nakręcił "Suburbicon", do którego napisał scenariusz z braćmi Coen i Grantem Heslovem. Zapowiedział ponadto, że zamierza nakręcić film fabularny o konflikcie w Syrii.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej