George Clooney wynajął ochroniarzy do dzieci

George Clooney wynajął ochroniarzy do dzieci
ZOBACZ GALERIĘ George Clooney wynajął ochroniarzy do dzieci

George Clooney wynajął ochroniarzy do dzieci

George Clooney i jego żona Amal wynajęli parę ochroniarzy, by chronili ich nowo narodzone bliźnięta.

Przypomnijmy, że na początku miesiąca żona kinowego gwiazdora urodziła córkę i syna. Dzieci otrzymały imiona Ella i Alexander. Rodzicom zależy, by dzieci miały spokój, więc wynajęli podobno dwóch ochroniarzy, za co zapłacili ponad 3 miliony dolarów.

Państwo Clooneyowie nie szczędzą pieniędzy na swe pociechy. 2 miliony dolarów wydali na pokój dla niemowlaków i zabezpieczenie domu. Ponad milion poszedł na zestaw monitoringu i czujników, mający na celu ochronę posesji.

Amal, prawniczka zajmująca się prawami człowieka, oraz George Clooney pobrali się we wrześniu 2014 roku w Wenecji, kilka miesięcy po wiosennych zaręczynach. Wśród gości ślubnych znaleźli się Bill Murray i Cindy Crawford.

George Clooney ostatnio wystąpił w obrazach "Ave, Cezar!" i "Zakładnik z Wall Street". Niedawno nakręcił "Suburbicon", do którego napisał scenariusz z braćmi Coen i Grantem Heslovem. Zapowiedział ponadto, że zamierza nakręcić film fabularny o konflikcie w Syrii.

OSTATNIE

03.06.2020
George Clooney dołączył do do artystów wspierających protesty w Ameryce. więcej
03.06.2020
Twórcy udostępnili w USA za darmo film "Tylko sprawiedliwość" dla tych którzy są zainteresowani tematem systemowego rasizmu. więcej
02.06.2020
Robert Pattinson wyjawił, że wiadomość o tym, iż zagra Batmana dotarła do niego, gdy kręcił inny film. więcej
02.06.2020
W sieci pojawił się klip zapowiadający kryminalno-komediowy dramat \"Judy i Punch\" z Mią Wasikowską w roli głównej. więcej
02.06.2020
Do sieci trafił klip zapowiadający thriller "Becky" z Kevinem Jamesem. więcej