George Lopez i Salma Hayek łączą siły

George Lopez prowadzi rozmowy na temat udziału w jednym z projektów wytwórni Ventanazul, należącej do Salmy Hayek i Jose Tameza. Lopez udzieli się najprawdopodobniej jako aktor, producent i współautor scenariusza.

Firma Ventanazul planuje zatrudnić do pracy nad swymi trzema pierwszymi projektami młodych, utalentowanych filmowców z Meksyku, Chile i Stanów Zjednoczonych.

Bracia Gabriel i Rodolfo Rivapalacio stworzą dla Ventanazul komedię fantasy \"Bones Family\" o mężczyźnie, który próbuje zjednoczyć swą rodzinę zabierając ją na wycieczkę do Las Vegas. Duet Rivapalacio ma na koncie obraz \"Una pelicula de huevos\", drugi najbardziej kasowy film wszechczasów w Meksyku zaraz po \"Zbrodni Ojca Amaro\".

Następnym w kolejności projektem Ventanazul będzie remake izraelskiego filmu \"Dzień dobry Panie Shlomi\", za którego kamerą stanie Rodrigo Garcia. Ligiah Villalobos napisze scenariusz o nastolatku rozdartym między dążeniem do kariery a opieką nad rodziną.

Na początku przyszłego roku rozpoczną się zdjęcia do trzeciego, jak dotąd niezatytułowanego filmu wytwórni Hayek i Tameza. Jego twórcą zostanie Chilijczyk Nicolas Lopez. Komedia science-fiction opowie historię kobiety, która zostaje wysłana w przeszłość, aby zapobiec wybuchowi II wojny światowej. Bohaterka zakochuje się w najmniej odpowiednim momencie, ryzykując powodzenie misji.

George Lopez już niebawem wystąpi u boku Kevina Costnera w produkcji \"Swing Vote\".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej