Gerard Butler ma partnerów do gry

Amber Valletta, Logan Lerman, Alison Lohman, John Leguizamo, Johnny Whitworth, Zoe Bell oraz Kyra Sedgwick dołączyli do obsady futurystycznego thrillera \"Game\".

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Wysoko rozwinięta, kontrolująca umysły ludzkie technologia zawładnęła całkowicie społeczeństwem. Mieszkańcy ziemi biorą udział w zbiorowej grze sieciowej, w której mogą kontrolować innych ludzi znajdujących się we wnętrzu symulacji. Gerard Butler wcieli się w postać Kable\'a, jednego z najlepszych wojowników gry, dążącego do zniszczenia systemu, w którym został uwięziony.

Mark Neveldine i Brian Taylor wyreżyserują film na podstawie własnego scenariusza. Produkcją zajmą Tom Rosenberg, Gary Lucchesi oraz Skip Williamson. Zdjęcia do obrazu rozpoczną się 5 listopada w Albuquerque w Nowym Meksyku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej