Gia Coppola reżyseruje Soko

Gia Coppola reżyseruje Soko
ZOBACZ GALERIĘ Gia Coppola reżyseruje Soko

Gia Coppola reżyseruje Soko

Francuska wokalistka, kompozytorka i aktorka Soko ogłosiła szczegóły trzeciej płyty. Album "Feel Feelings" ukaże się 12 czerwca. Do sieci trafił nowy klip promujący wydawnictwo – "Are You A Magician?" w reżyserii Gii Coppoli.

"Are You A Magician?" to konfrontacja z fantazją o idealnym związku i z rozczarowaniem, jakie może przynieść rzeczywistość.

- Soko to wielka inspiracja - mówi Gia Coppola - Cieszę się, że mogłyśmy współpracować. Na plan zaprosiłyśmy mojego przyjaciela, świetnego operatora Alexisa Zabe. Użyliśmy kilku oldskulowych trików ze światłem. Natalie Ziering, odpowiedzialna za scenografię, pozwoliła nam realizować klip w swoim domu. Bardzo spodobał mi się koncept wejścia do świata lalek.

- Dopóki nie porozmawiałam z Gią, nie wiedziałam, w jaki sposób uchwycić w klipie ideę tego utworu - mówi Soko. - Zamysłem, jaki nam przyświecał, było stworzenie wiktoriańsko-gotyckiej czarodziejki z Księżyca, która słucha zdecydowanie za dużo Kate Bush.

"Feel Feelings" to następca "My Dreams Dictate My Reality" wydanego w 2015 roku. Na nowym wydawnictwie znajdzie się 12 utworów poruszających takie tematy jak miłość do samego siebie, akceptacja i autentyczność. "Feel Feelings" jest celowo bardzo zróżnicowane. Artystka bada w utworach złożoność emocji towarzyszących nam w życiu codziennym. Tytuł krążka Soko każe traktować bardzo dosłownie: w porządku jest odczuwać wszystkie możliwe emocje. "Feel Feelings" pozwala się nam w nie zanurzyć i przyjrzeć z bliska.

"My Dreams Dictate My Reality" zapewniło Soko okładki takich magazynów jak "NYLON", "Dazed", "L’Officiel" czy "At Large". Krążek promowały single "Who Wars the Pants??" oraz "Monster Love" i "Lovetrap" z gościnnym udziałem Ariela Pinka. Soko ma na koncie współpracę z wieloma innymi artystami, chociażby Seanem Lennonem, Beach Fossils czy The Brian Jonestown Massacre. Za rolę w filmie "Tancerka" (2016) artystka otrzymała drugą w karierze nominację do Cezara.

Soko – "Feel Feelings" – tracklista:
1. Are You A Magician
2. Being Sad Is Not A Crime
3. Blasphémie
4. Looking For Love
5. Oh To Be A Rainbow
6. Quiet Storm
7. Don’t Tell Me To Smile
8. Replaceable Heads
9. Let Me Adore You
10. Now What
11. Time Waits for No One
12. Hurt Me With Your Ego

Gia Coppola, wnuczka Francisa Forda Coppoli i bratanica Sofii Coppoli ma na koncie jeden film, "Palo Alto". Niedawno artystka skończyła zdjęcie do kolejnego filmu "Mainstream", w którym grają Andrew Garfield Maya Hawke, Nat Wolff oraz Jason Schwartzman.

Tagi: Gia Coppola

OSTATNIE

01.06.2020
Spike Lee nakręcił krótkometrażówkę, która stanowi komentarz do ostatnich wydarzeń w Stanach Zjednoczonych. więcej
01.06.2020
Evan Peters dołączył podobno do obsady wyczekiwanego przez fanów serialu z uniwersum Marvela "WandaVision". więcej
01.06.2020
Do sieci trafił zwiastun romantycznej komedii "Daddy Issues" z Kimberley Datnow w roli głównej. więcej
01.06.2020
Niewykluczone, iż zobaczymy jeszcze J.K. Simmonsa u boku Spider-Mana. więcej
01.06.2020
Do sieci trafiła zapowiedź obrazu "Enfant Terrible", biografii niemieckiego reżysera, przedstawiciela Nowej Fali, Rainera Wernera Fassbindera. więcej