Gillian Anderson i Toni Colette spotykają Clive'a Owena w Andorze

Gillian Anderson i Toni Colette spotykają Clive'a Owena w Andorze
ZOBACZ GALERIĘ Gillian Anderson i Toni Colette spotykają Clive'a Owena w Andorze

Gillian Anderson i Toni Colette spotykają Clive'a Owena w Andorze

Powiększyła się obsada romantycznego thrillera "Andorra". Udział potwierdziły trzy aktorki - Toni Collette, Gillian Anderson i Joanna Lumley oraz Riccardo Scamarcio.

Projekt oparty jest na powieści Petera Camerona i opowie o Amerykaninie, który po rodzinnej tragedii przeprowadza się do Andory, małego państwa położonego w Pirenejach. Na miejscu Alexander Fox (Clive Owen), jak nazywa się sprzedawca książek, spotyka parę z Australii. Razem zostają powiązani z... ciałem kobiety znalezionym na lokalnej przystani.

Toni Collette zagra panią Dent, Australijkę, właścicielkę wielkiego psa, który skrywa pewną tajemnicę. Joanna Lumley wcieli się w panią Quay z głowę wpływowej andorskiej rodziny, która zna pana Foksa z przeszłości. Gillian Anderson wcieli się w jej córkę pannę Quay. Riccardo Scamarcio zagra lokalnego porucznika, przekonanego, że jest powiązany ze śmiercią kobiety.

Fred Schepisi staje za kamerą. Jamie Bialkower wraz z Cameronem napisał scenariusz. Zdjęcia rozpoczną się wiosną 2017 roku we Włoszech.

Gillian Anderson znana jest przede wszystkim z serialu "Z archiwum X". Ostatnio można było ją podziwiać w serialach "Upadek", "Wojna i pokój" i "Hannibal".

Toni Colette ma na koncie udział w filmach "Szósty zmysł", "Mała miss" czy "Wesele Muriel" oraz serialu "Wszystkie wcielenia Tary". Ostatnio zajęta była u boku Vina Diesela na planie produkcji "xXx: Reaktywacja".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej