"Godziny szczytu" po raz czwarty

"Godziny szczytu" po raz czwarty
ZOBACZ GALERIĘ "Godziny szczytu" po raz czwarty

"Godziny szczytu" po raz czwarty

Seria "Godziny szczytu" doczeka się czwartej części.

Jackie Chan potwierdził, iż trwają prace nad scenariuszem kolejnego filmu o przygodach zwariowanych policjantów. Jak wyjawił aktor, zdjęcia mogą ruszyć już w przyszłym roku. Jak na razie udział Chrisa Tuckera nie został jeszcze potwierdzony.

Przypomnijmy, że oryginalna seria kinowych przebojów skupiała się na perypetiach ułożonego, spokojnego policjanta z Hong Kongu (granego przez Jackie Chana) oraz napalonego i lekkomyślnego gliniarza z Los Angeles (w tej roli Chris Tucker). Pierwszy film ujrzał światło dzienne w 1998 roku. Kolejny w 2001, a ostatni, czyli trzeci - w 2007 roku. W sumie produkcje zarobiły w samych tylko Stanach Zjednoczonych ponad 500 milionów dolarów.

Podczas gdy widzowie oczekiwali na kolejną kontynuację, powstała telewizyjna wersja "Godzin szczytu" z Justinem Hiresem i Jonem Foo w rolach głównych. Emisja produkcji zakończyła się na jednym sezonie.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej