Goldie Hawn i Amy Schumer uciekają porywaczom

Goldie Hawn i Amy Schumer uciekają porywaczom
ZOBACZ GALERIĘ Goldie Hawn i Amy Schumer uciekają porywaczom

Goldie Hawn i Amy Schumer uciekają porywaczom

Do sieci trafił nowy zwiastun komedii "Snatched" z Goldie Hawn i Amy Schumer w rolach głównych.

Obraz, wcześniej znany jako "Mother/Daughter", opowiada o perypetiach matki, Lindy, (Goldie Hawn) i jej dorosłej już córki Emily, (Amy Schumer), które razem wybierają się na wakacje do Ekwadoru. Matka jest przesadnie ostrożna, a córka... wręcz przeciwnie. Różnica pokoleń i konflikt charakterów to jednak nie wszystko, bowiem na domiar złego, panie zostają porwane.

- Zadarliście z nieodpowiednimi laskami - mówi w jednej ze scen Amy Schumer. Pełen gagów i absurdalnych sytuacji trailer można obejrzeć pod tym adresem.

Za scenariusz odpowiadają Schumer, Katie Dippold ("Ghostbusters. Pogromcy duchów") i Kim Caramele. Za kamerą stanął Jonathan Levine ("Cicha noc", "Pół na pół").

W obsadzie znaleźli się także Christopher Meloni, Ike Barinholtz, Óscar Jaenada i Wanda Sykes.

Premierę wyznaczono na 12 maja.

Amy Schumer ostatnio można było podziwiać w komedii "Wykolejona". Artystka ma też składający się ze skeczów, występów stand-upowych i wywiadów program "Inside Amy Schumer".

Goldie Hawn to gwiazda lat 80. i 90., znana z filmów "Szeregowiec Benjamin", "Ptaszek na uwięzi", "Ze śmiercią jej do twarzy" czy "Zmowa pierwszych żon". Na dużym ekranie nie gościła od 2002 roku, gdy wystąpiła w obrazie "Siostrzyczki".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej