Goran Visnjic i Claudia Doumit w "The Boys"

Goran Visnjic i Claudia Doumit w "The Boys"
ZOBACZ GALERIĘ Goran Visnjic i Claudia Doumit w "The Boys"

Goran Visnjic i Claudia Doumit w "The Boys"

Goran Visnjic i Claudia Doumit dołączyli do obsady serialu Amazona "The Boys", który powstaje na podstawie komiksu Gartha Ennisa i Daricka Robertsona.

Goran Visnjic wcieli się w rolę Alistaira Adany, opisywanego jako "charyzmatyczny i mroczny przywódca tajemniczego kościoła". Claudia Doumit zagra młodą kongresmenkę Victorię Neuman.

Akcja "The Boys" rozgrywa się w świecie, w którym superbohaterowie nie tylko istnieją, ale stali się zuchwałymi, czasami niebezpiecznymi, nawet brutalnymi celebrytami czyniącymi więcej szkód i krzywdy niż dobra. Głównymi bohaterami opowieści są członkowie specjalnego zespołu trzymającego superbohaterów w ryzach.

Karl Urban gra Billy'ego Butchera, szefa The Boys. W cyklu grają także Antony Starr ("Banshee"), Dominique McElligott ("The Last Tycoon"), Chace Crawford ("Plotkara"), Jessie T. Usher ("Dzień Niepodległości: Odrodzenie"), Nathan Mitchell ("iZombie") i Erin Moriarity ("Jessica Jones"). Elisabeth Shue portretuje Madelyn Stillwell wicedyrektor korporacji odpowiedzialnej za działalność superbohaterów, a może raczej za tuszowanie ich działalności. Tomer Capon wciela się w kluczową postać imieniem Frenchie. Jennifer Esposito gra agentkę CIA Susan L. Rayner, kobieta nienawidzi się z Billym Butcherem, ale od czasu do czasu uprawie także z nim seks. W teorii kobieta ma władzę nad The Boys, w praktyce jednak nie słuchają oni nikogo.

Scenarzystą i showrunnerem jest Eric Kripke ("Nie z tego świata"), a za reżyserię odpowiadają Evan Goldberg i Seth Rogen.

Pierwszy sezon jest dostępny w Prime Video.

Goran Visnjic grał ostatnio w serialu "Santa Clarita Diet" a Claudia Doumit znana jest z cyklu "Poza czasem".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej