"Gotham": Zobacz wczesny kostium Batman

"Gotham": Zobacz wczesny kostium Batman
ZOBACZ GALERIĘ "Gotham": Zobacz wczesny kostium Batman

"Gotham": Zobacz wczesny kostium Batman

Stacja Fox zaprezentowała klip zapowiadający nowy, czwarty już sezon serialu "Gotham". Widać w nim wczesny strój Batmana.

- Alfred, ja mogę coś zmienić, wiem, że tak jest - mówi młody Bruce Wayne. - Gotham potrzebuje więcej osób, którzy gotowi są za nie walczyć - słyszymy dalej. Zwiastun odcinków, w których zobaczymy jak Bruce staje się Batmanem można obejrzeć tutaj.

Głównym bohaterem "Gotham" jest policjant Jim Gordon (w tej kreacji Ben McKenzie) - w serialu poznajemy jego młodość. W młodego Bruce'a Wayne'a/Batmana wciela się David Mazouz. Alfreda gra Sean Pertwee. Cykl inspirowany jest bohaterami z komiksów DC.

W nowej obsadzie pojawi się także Benjamin Stockham ("Był sobie chłopiec") i Marina Benedic ("Skazany na śmierć: Sequel").

Premierę 4. sezonu "Gotham" wyznaczono na 21 września.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej