"Gotti" to najgorszy film w historii

"Gotti" to najgorszy film w historii
ZOBACZ GALERIĘ "Gotti" to najgorszy film w historii

"Gotti" to najgorszy film w historii

Recenzenci nie zostawili suchej nitki na filmie "Gotti" z Johnem Travoltą.

Film z Johnem Travoltą w serwisie Rotten Tomatoes otrzymał ocenę 0 procent. Wynik to naprawdę tragiczny biorąc pod uwagę ze nawet film "Gigli" z Jennifer Lopesz i Benem Affleckiem dostał 6 procent.

- "Gotti" to najgorszy mafijny film w historii - napisał Johnny Oleksinski z "The New York Post". - Wolałbym obudzić się obok obciętej głowy konia, niż obejrzeć ten film jeszcze raz.

Film "Gotti" powstał w oparciu o biografię Johna Gottiego Juniora, syna bossa mafii, ale koncentruje się na postaci jego ojca. W 1992 roku sąd uznał Johna Gottiego Seniora za współwinnego śmierci trzynastu osób i skazał na karę więzienia. Gotti zmarł za kratkami w 2002 roku. Jego syn przebywa obecnie na wolności. W 2005 roku opuścił więzienie, w którym odsiadywał karę za działalność gangsterską. W roli głównej wystąpił John Travolta. Za reżyserię odpowiada Kevin Connolly.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej