"Grace and Frankie" po raz piąty

"Grace and Frankie" po raz piąty
ZOBACZ GALERIĘ "Grace and Frankie" po raz piąty

"Grace and Frankie" po raz piąty

Niespełna tydzień po premierze czwartego sezonu, Netflix zapowiedział, że zrealizuje kolejną odsłonę komediowego serialu "Grace and Frankie".

Cykl z Jane Fondą i Lily Tomlin w rolach głównych doczeka się piątej odsłony, której premiera planowane jest na 2019 rok. Poinformowano też, że w produkcji pojawi się nowa postać Benjamina Le Daya, którego zagra RuPaul.

"Grace and Frankie" opowiada o dwóch kobietach wkraczających w ostatni rozdział ich życia. Grace (Jane Fonda) i Frankie (Lily Tomlin) to odwieczne rywalki, lecz kiedy ich mężowie (Martin Sheen i Sam Waterston) ogłaszają, że zakochali się w sobie nawzajem i chcą się pobrać, bohaterki łączy nieoczekiwana więź. Ich życie zostaje wywrócone do góry nogami i od tego momentu panie są ze sobą nierozerwalnie połączone. 70-latki spędzają teraz czas na randkowaniu, paleniu trawki, tańczeniu w barach czy próbie wprowadzenia na rynek wibratorów dla starszych kobiet.

W czwartym sezonie gościnnie występuje Lisa Kudrow ("Przyjaciele").

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej