"Grease" wróci na 40. rocznicę

"Grease" wróci na 40. rocznicę
ZOBACZ GALERIĘ "Grease" wróci na 40. rocznicę

"Grease" wróci na 40. rocznicę

W przyszłym roku musical "Grease" skończy 40 lat. Powoli zaczyna się planowanie obchodów jubileuszu.

Olivia Newton-John, która razem z Johnem Travoltą występowała w filmie, ujawniła, iż planowany jest wielki powrót pary. Aktorka nie chciała jednak ujawnić, co dokładnie razem z Travoltą szykują.

- Na razie to obmyślamy - powiedziała Newton-John. - Jeszcze nie mam nic do ogłoszenia. Nie wierzę, że mija 40 lat "Grease".

"Grease" wyreżyserował Randal Kleiser. Obraz z 1978 roku opowiada o Sandy (Olivia Newton-John), dziewczynie która przyjeżdża z rodzinnej Australii do Stanów Zjednoczonych. W nowej szkole spotyka Danny'ego (John Travolta), swoją wakacyjną miłość. Ich uczucie zostaje wystawione na próbę. Z filmu pochodzą przeboje "You Are The One That I Want", "Summer Nights" czy "We Go Together". Pierwszą z nich można przypomnieć sobie pod tym adresem.

W 1982 roku powstał film "Grease 2". Jego akcja rozgrywa się w 1961 roku, czyli dwa lata po tym, jak bohaterowie oryginalnego "Grease" skończyli Rydell High School. W szkole pojawili się nowi maturzyści. W rolach głównych wystąpili wówczas Michelle Pfeiffer i Maxwell Caulfield.

Olivię Newton-John ostatnio można było oglądać w filmie "Kochanie, poznaj moich kumpli" z 2011 roku.

Johna Travolta w 2017 roku grał w "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej