Green Lantern z innymi herosami

Projekt przeniesienia na duży ekran komiksowych przygód Green Lantern dojrzewa.

Za scenariusz filmu odpowiadają Greg Berlanti, Marc Guggenheim i Michael Green. Według ostatnich plotek w epizodycznych scenach mają pojawić się inni komiksowi herosi ze stajni DC Comics z Supermanem włącznie. Oprócz tego, tytułowa postać odwiedzi inne planety oraz dojdzie do kosmicznej bitwy. Według zapewnień osób, które czytały scenariusz, produkcja będzie miała większy rozmach niż "Mroczny Rycerz" i "Iron Man" razem wzięci.

Głównym kandydatem do reżyserii dzieła jest George Miller, który ostatecznie nie przeniesie na duży ekran komiksu "Justice League".

Przypomnijmy, iż Green Lantern, superbohater wydawnictwa DC Comics, to pilot testowy o nazwisku Hal Jordan, który pewnego dnia otrzymuje tajemniczy pierścień mocy. Dzięki potężnemu klejnotowi oraz koncentracji Jordan - lub już Green Lantern - może zmaterializować wszystko, o czym tylko pomyśli. Misją bohatera jest utrzymanie porządku we wszechświecie.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej