Greg Kinnear i Diane Lane w "House of Cards"

Greg Kinnear i Diane Lane w "House of Cards"
ZOBACZ GALERIĘ Greg Kinnear i Diane Lane w "House of Cards"

Greg Kinnear i Diane Lane w "House of Cards"

Greg Kinnear ("Lepiej być nie może") i Diane Lane ("Niewierna") dołączyli do obsady skróconego, szóstego sezonu serialu "House of Cards".

Widzowie otrzymają 8 odcinków (poprzednie części miały po 13), które będą zamknięciem historii Underwoodów. Po skandalu wokół Kevina Spaceya, aktor został usunięty z obsady, w nadchodzących odcinkach główną rolę przejmie Robin Wright, grająca Claire Underwood.

Niewiele wiadomo o postaciach, które sportretują Greg Kinnear i Diane Lane, poza tym, że będą rodzeństwem.

"House Of Cards" opowiada o polityku, Franku Underwoodzie, który nie przebiera w środkach, pnąc się po szczeblach kariery w Waszyngtonie. Jak do tej pory powstało pięć sezonów. Netflix już planuje spin-offy cyklu.

Greg Kinnear niedawno zapowiedział udział w serialu "Electric Dreams" na podstawie prozy Philipa K. Dicka. Diane Lane ostatnio można było oglądać jako Marthę Kent w "Lidze Sprawiedliwości".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej