Griffin Dunne też kocha Dicka

Griffin Dunne dołączył do nowego projektu komediowego Jill Soloway "I Love Dick".

"I Love Dick" opowie o losach małżeństwa, które ma obsesje na punkcie tego samego faceta - tytułowego Dicka. Podstawą scenariusza serialu jest opublikowana w 1997 roku powieść Chrisa Krausa. Jej akcja rozgrywa się w małym miasteczku Marfa, w stanie Teksas.

Kathryn Hahn i Kevin Bacon zagrają główne role. Partnerować im będzie Roberta Colindrez. Wcieli się ona w Devon, kowbojkę i pisarkę-amatorkę, która zarządza posiadłością, którą wynajmują małżonkowie.

Teraz do obsady dołączył Griffin Dunne, który wcieli się w Sylvere'a, intelektualistę, krytyka, męża Chris (w tej roli Hahn), niezależnej reżyserki filmowej. Kiedy Chris wyjawi mężowi, iż Dick (Bacon), szef instytutu, nie jest jej obojętny, Sylvere daje się poznać jako mężczyzna o dość nowoczesnych poglądach na związki.

Jill Soloway, autorka wielokrotnie nagradzanego serialu "Transparent", będzie odpowiedzialna za realizację "I Love Dick". Projekt powstaje dla platformy Amazon.

Dunne'owi nie jest obce granie w serialach. Ostatnio miał okazję pojawić się w obsadzie produkcji "Manhattan", "Red Band Society" oraz "Law & Order: Special Victims Unit".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej