Guillermo del Toro szykuje dwa kolejne seriale powiązane z "Trollhunters"

Guillermo del Toro szykuje dwa kolejne seriale powiązane z "Trollhunters"
ZOBACZ GALERIĘ Guillermo del Toro szykuje dwa kolejne seriale powiązane z "Trollhunters"

Guillermo del Toro szykuje dwa kolejne seriale powiązane z "Trollhunters"

Guillermo del Toro zapowiedział, że zamierza poszerzyć uniwersum "Trollhunters" i stworzyć animowaną serialową trylogię zwaną "Tales of Arcadia".

W skład "Tales of Arcadia", poza "Trollhunters" wejdą jeszcze produkcje "3 Below" i "Wizards", które trafią na ekrany w 2018 i 2019 roku. Wszystkie realizuje DreamWorks.

"3 Below" opowiadać będzie o nastolatkach-kosmitach z rodziny królewskiej, którym udaje się uciec z zaatakowanej przez złego dyktatora ojczystej planety i znaleźć schronienie na Arcadii. Na miejscu próbują ukryć się przed międzygalaktycznymi łowcami głów, uczęszczając do liceum.

"Wizards" połączy światy trolli, kosmitów i czarodziei, którzy trafili na Arcadię. W finale czeka widzów apokaliptyczna bitwa.

Akcja "Trollhunters" rozgrywa się na przedmieściach fikcyjnej miejscowości o nazwie Arcadia. Pewnego dnia pod powierzchnią swojego świata nastolatek Jim wraz z przyjaciółmi odkrywa całkiem inny świat - fantastyczny. Okazuje się, że Arcadia leży nad krainą trolli. Toczy się w niej wojna między dobrymi i złymi stworzeniami.

15 grudnia premiery doczeka się drugi sezon.

W nowej odsłonie głosów postaciom użyczyli Mark Hamill ("Gwiezdne wojny"), Lena Headey ("Gra o tron") i David Bradley (seria o Harrym Potterze). Dołączą oni do Kelseya Grammera w roli Blinky'ego, Rona Perlmana (Bular), Stevena Yeuna (Steve), Anjeliki Huston (królowa Ursurna), Jonathan Hyde (Strickler), Amy Landecker (Barbara) i Charlie Saxton (Toby). Anton Yelchin jeszcze przed śmiercią zdążył nagrać partie do drugiego sezonu i znów usłyszymy go w głównej roli Jima Lake'a.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej