Guillermo del Toro zapowiada drugi sezon "Trollhunters"

Jedna z najpopularniejszych netfliksowych produkcji dla dzieci, "Trollhunters", doczeka się drugiego sezonu.

Twórcą fantastycznej produkcji jest Guillermo del Toro i to właśnie on potwierdził informację o realizacji drugiego sezonu w rozmowie z Entertainment Weekly. Netflix zrealizuje 13 kolejnych odcinków, które premiery doczekają się w tym roku.

Akcja "Trollhunters" rozgrywa się na przedmieściach fikcyjnej miejscowości o nazwie Arcadia. Pewnego dnia pod powierzchnią swojego świata nastolatek Jim wraz z przyjaciółmi odkrywa całkiem inny świat - fantastyczny. Okazuje się, że Arcadia leży nad krainą trolli. Toczy się w niej wojna między dobrymi i złymi stworzeniami.

W pierwszym sezonie Anton Yelchin przed śmiercią użyczył głosu Jimowi. W dubbingowej obsadzie nowej odsłony znów znajdą się Charlie Saxton i Lexi Medrano jako towarzysze Jima, Toby i Claire, a także Kelsey Grammer jako troll-mentor Blinky oraz Clancy Brown w roli czarnego charakteru, Gunmara.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej