Guru miłości w towarzystwie

Ben Kingsley, Meagan Good i John Olivier dołączyli do obsady komedii \"The Love Guru\".

W głównych rolach wystąpią Mike Myers, Jessica Alba i Justin Timberlake. Mike Myers wcieli się w postać ekscentrycznego guru o imieniu Pitka. Przed bohaterem, który został wychowany w Indiach, postawione zostanie zadanie rozwiązania problemów miłosnych pewnej pary. Po pomoc zwróci się do Pitki Darren Roanoke (Romany Malco), hokeista Toronto Maple Leafs, po tym, gdy żona (w tej roli Meagan Good) opuści go dla innego hokeisty (Justin Timberlake). Ben Kingsley zagra mentora Pitki, Guru Tugginmypudha, który uczy bohatera, jak kochać samego siebie i jak nosić pas cnoty. John Olivier wcieli się w postać Dicka Pantsa, menedżera Pitki, który próbuje załatwić swemu klientowi występ w talk-show Ophry Winfrey. Alba zagra menedżerkę drużyny Toronto Maple Leafs.

Marco Schnabel wyreżyseruje obraz na podstawie scenariusza Grahama Gordy\'ego i Mike\'a Myersa. Prace na planie rozpoczną się 7 września w Toronto.

Ben Kingsley pojawił się ostatnio w projektach \"Zabójczy numer\" i \"You Kill Me\". Meagan Good wystąpiła w filmie \"Krok do sławy\". John Olivier znany jest przede wszystkim widzom programu \"The Daily Show\" nadawanego na kanale Comedy Central.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej