Gwiazda "American Horror Story" nauczycielką

Gwiazda "American Horror Story" nauczycielką
ZOBACZ GALERIĘ Gwiazda "American Horror Story" nauczycielką

Gwiazda "American Horror Story" nauczycielką

Lily Rabe i Timothee Chalamet znaleźli się w obsadzie debiutu reżyserskiego Julii Hart "Miss Stevens".

Obraz przedstawi historię nauczycielki, której życie nie układa się najlepiej. Kobieta odkrywa siebie na nowo, kiedy wyjeżdża wraz z grupą uczniów na stanowy konkurs dla młodych grup teatralnych.

W obsadzie znaleźli się do tej pory Lily Rabe ("American Horror Story"), Timothee Chalamet ("Interstellar"), Lili Reinhart ("Królowie lata"), Anthony Quintal ("Lohanthony") oraz Rob Huebel ("Spadkobiercy").

Autorką scenariusza jest Julia Hart, która również stanie za kamerą. Początkowo kandydatką na reżyserkę była aktorka Ellen Page, dla której również miał to być debiut po drugiej stronie kamery. Ostatecznie jednak nie nakręci filmu.

Hart jest autorką scenariusza thrillera "The Keeping Room", w którym zagrali Brit Marling, Hailee Steinfeld i Sam Worthington.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej