Gwiazda "Breaking Bad" mistrzynią seksu

Znana z serialu "Breaking Bad" Betsy Brandt dołączyła do obsady drugiego sezonu "Masters of Sex".

Przypomnijmy, że produkcja powstaje dla stacji Showtime, a w rolach głównych występują Michael Sheen oraz Lizzy Caplan. Akcja serialu rozgrywa się w latach 60. minionego wieku. Sheen gra Williama Mastersa, badacza ludzkiej seksualności. Caplan wciela się w jego partnerkę, Virginię Johnson. Produkcja ma opowiadać zarówno o życiu prywatnym i zawodowym naukowców, jak i o wpływie ich badań na popkulturę.

Scenariusz na podstawie książki Thomasa Maiera "Masters of Sex: The Life And Times Of William Masters And Virginia Johnson, The Couple Who Taught America How To Love" wyszedł spod pióra Michelle Ashford ("Pacyfik").

Do obsady drugiego sezonu dołączyła teraz Betsy Brandt, która zagra Barbarę, nową sekretarkę doktora Mastersa, która zastępuje Libby (w tej roli Caitlin Fitzgerald). Aktorka tym samym dołączyła do Keke Palmer, która również niedawno podpisała kontrakt na udział w "Masters of Sex 2".
Tagi: Betsy Brandt

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej