Gwiazda "Imagine" i "Wyścigu" u boku Gerarda Butlera

Gwiazda "Imagine" i "Wyścigu" u boku Gerarda Butlera
ZOBACZ GALERIĘ Gwiazda "Imagine" i "Wyścigu" u boku Gerarda Butlera

Gwiazda "Imagine" i "Wyścigu" u boku Gerarda Butlera

Alexandra Maria Lara, która wystąpiła ostatnio w "Wyścigu" Rona Howarda i w "Imagine" Andrzeja Jakimowskiego, zasiliła obsadę filmu science fiction "Geostorm".

W roli głównej w projekcie pojawi się Gerard Butler, który wcieli się w upartego i krnąbrnego, ale czarującego projektanta satelity. Pewnego dnia przyjdzie mu pracować z bratem, którego od lat nie widział. Stawką jest przetrwanie świata, albowiem satelity, które były odpowiedzialne za kontrolowanie klimatu, popsuły się. Kiedy naukowcy zmagają się z problemem w kosmosie, w USA dochodzi do zamachu na prezydenta.

Jim Sturgess ma wcielić w brata głównego bohatera, a Abbie Cornish zagra jego dziewczynę, agentkę Secret Service. Ed Harris i Andy Garcia wcielą się w odpowiednio sekretarza stanu i prezydenta. Alexandra Maria Lara, która właśnie zasiliła obsadę, sportretuje szefową stacji kosmicznej, która pomaga Gerardowi Butlerowi ocalić świat.

Za kamerą obrazu staje Dean Devlin, który jest również współautorem scenariusza. Za produkcję odpowiedzialna jest wytwórnia Warner Bros.

Alexandra Maria Lara zagrała ostatnio w filmie "Wyścig", a wkrótce będzie można podziwiać ją w dramacie "Suite Francaise".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej