Gwiazda "Millennium" kontra Keanu Reeves

Znany m.in. ze szwedzkiego serialu kryminalnego "Millennium" Michael Nyqvist, dołączył do thrillera "John Wick" z Keanu Reevesem w roli tytułowej.

Tytułowy bohater to płatny zabójca, który przeszedł na emeryturę po śmierci żony. Kiedy pewien złodziej kradnie samochód Johna Wicka, zabijając przy tym psa jego zmarłej małżonki, mężczyzna rusza jego śladem. Niestety, złodziej jest synem znanego nowojorskiego mafiosa, który nakazuje zlikwidować Wicka. Człowiekiem, który ma wykonać zlecenie, jest Marcus (w tej roli Willem Dafoe) - dawny przyjaciel Wicka, który niegdyś przekonał go do odejścia z przestępczego świata.

Teraz do obsady dołączyli Michael Nyqvist, Alfie Allen, Adrianne Palicki i Dean Winters.

Chad Stahelski i David Leitch stają za kamerą. Autorem scenariusza jest Derek Kolstad.

Nyqvist oprócz serialu "Millennium" znany jest również z filmu "Mission: Impossible - Ghost Protocol". Allen ostatnio zagrał w serialu "Gra o tron". Palicki natomiast pojawił się w "G.I. Joe: Retaliation". Winters ma na koncie m.in. role w serialach "Rockefeller Plaza 30" oraz "Terminator: Kroniki Sary Connor".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej