Gwiazda "Ostatnich egzorcyzmów" ubierze habit zakonnicy

Ashley Bell dołączyła do Melissy Leo w obsadzie dramatu "Novitiate".

Akcja filmu osadzona będzie w latach 60. minionego wieku. Główną bohaterką jest młoda kobieta - nowicjuszka Cathleen (w tej roli Margaret Qualley), która przed przyjęciem ślubów zaczyna wątpić.

Melissa Leo zagra matkę przełożoną, a Dianna Agron jeszcze jedną nowicjuszkę. W obsadzie znalazły się również Julianne Nicholson, Stacy Martin, Rebecca Dayan, Morgan Saylor i Maddie Hasson. W filmie pojawi się także Chris Zylka ("Pozostawieni") - zagra w scenach retrospektywnych. Teraz dołączyła do nich Ashley Bell, która wcieli się w siostrę Małgorzatę.

"Novitiate" będzie debiutem reżyserskim Margaret Betts, która również napisała scenariusz. O oprawę wizualną filmu zadba Kat Westergaard. Zdjęcia realizowane są w Nashville.

Bell zagrała m.in. w horrorze "Ostatnie egzorcyzmy", a ostatnio w thrillerze "Carnage Park", który pokazywany był na festiwalu w Sundance.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej