Gwiazda sagi "Zmierzch" wyreżyseruje Chvrches

Gwiazda sagi "Zmierzch" wyreżyseruje Chvrches
ZOBACZ GALERIĘ Gwiazda sagi "Zmierzch" wyreżyseruje Chvrches

Gwiazda sagi "Zmierzch" wyreżyseruje Chvrches

Kristen Stewart, gwiazda przebojowej sagi "Zmierzch", wyreżyseruje nowy klip formacji Chvrches.

Szkocka synthpopowa formacja zarejestrowała inną wersję własnej piosenki "Down Side Of Me" z płyty "Every Open Eye" celem wsparcia organizacji Planned Parenthood, której celem jest propagowanie świadomego rodzicielstwa, edukacji seksualnej, dostępu do antykoncepcji i aborcji, walka z chorobami przenoszonymi drogą płciową. Do kawałka powstał teledysk, który wyreżyserowała Kristen Stewart. W sieci dostępny jest teaser, który można zobaczyć na tej stronie.

Piosenka ukaże się na siedmiocalowym winylowym singlu, a dochód z jej sprzedaży zasili Planned Parenthood. Inni artyści, którzy poparli organizację, to między innymi Björk, Bon Iver, Sleater-Kinney.

Grupa z Glasgow zadebiutowała w 2013 roku dziełem "The Bones of What You Believe", z którego pochodziły single "Recover" i "Gun". Ostatnia, druga płyta Chvrches to "Every Open Eye". Longplay miał premierę 25 września 2015 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej