Gwiazda "Skandalu" z Deadpoolem

Kerry Washington znana z serialu "Skandal" ma wystąpić w sequelu ubiegłorocznego przeboju "Deadpool".

Aktorka chce zagrać Neenę Thurman. Postać, zwana też Domino, jest partnerkę mutanta Cable'a, którego sportetować chce Pierce Brosnan. O rolę Domino starały się też Gugu Mbatha-Raw i Sienna Miller.

Przypomnijmy, że Deadpool (w tej roli Ryan Reynolds) to alter ego Wade'a Wilsona, byłego najemnika, który w obliczu śmiertelnej choroby poddał się eksperymentowi z użyciem broni X i odrodził się jako niezniszczalny, na wpół szalony antybohater. Mężczyzna postanawia znaleźć człowieka, który zniszczył mu życie.

David Leitch, który zdobył rozgłos, gdy razem z Chadem Stahleskim nakręcił przebój "John Wick" z Keanu Reevesem w roli głównej, zajmie się reżyserią "Deadpoola 2". Premiera planowana jest na 2018 rok.

"Skandal" z Kerry Washington emitowany jest od roku 2012. Główną bohaterką jest Olivia, która prowadzi firmę do zadań specjalnych - rozwiązywania sytuacji kryzysowych.

Aktorka ma już na koncie role udział w filmach o superbohaterach. Zagrała Alicię Masters w obrazie "Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera .

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej