Gwiazdor "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona" kontra Predator

Gwiazdor "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona" kontra Predator
ZOBACZ GALERIĘ Gwiazdor "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona" kontra Predator

Gwiazdor "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona" kontra Predator

Sterling K. Brown, znany z serialu "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona", prowadzi rozmowy w sprawie udziału w filmie "Predator" w reżyserii Shane'a Blacka ("Iron Man 3").

Nowy obraz będzie sequelem produkcji z 1987 roku. - Scenariusz jest bardzo świeży - zapewnia producent John Davis. - Dostaniecie coś, czego się nie spodziewacie. To najbardziej rozrywkowy sposób, by odświeżyć serię.

W obsadzie znaleźli się już Trevante Rhodes ("Moonlight"), Keegan-Michael Key ("Kraina jutra"), Boyd Holbrook ("Narcos", "Logan"), Olivia Munn ("X-Men: Apocalypse").

Jeśli Sterling K. Brown podpisze kontrakt, wcieli się w rządowego agenta, który najpierw zatrzymuje granego przez Holbrooka bohatera, ale po pewnym czasie zmuszony jest go wypuścić, by ten mógł walczyć z pozaziemskimi istotami. Jak zapowiadają bowiem twórcy, w nowym filmie ma być mnóstwo zabójczych stworzeń zagrażających ludzkości.

Scenariusz pisze Fred Dekker oraz reżyser Shane Black ("Iron Man 3", "Nice Guys. Równi goście"). Zdjęcia mają ruszyć w lutym.

Sterling K. Brown znany jest przede wszystkim z serialu "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona". Występuje również w cyklu "This Is Us".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej