Gwiazdor "Gry o Tron" menedżerem Queen

Gwiazdor "Gry o Tron" menedżerem Queen
ZOBACZ GALERIĘ Gwiazdor "Gry o Tron" menedżerem Queen

Gwiazdor "Gry o Tron" menedżerem Queen

Powiększyła się obsada filmu "Bohemian Rhapsody", który opowie historię rockowej grupy Queen. Udział potwierdzili Aidan Gillen ("Gra o tron") i Tom Hollander ("Nocny recepcjonista").

Gillen zagra Johna Reida, który był menedżerem Queen w latach 1975-1978. Hollander wcieli się w jego następcę, Jima Beacha, który zajmował się sprawami kapeli od 1978 roku.

Przypomnijmy, że charyzmatycznego frontmana Freddiego Mercury'ego zagra Rami Malek ("Mr. Robot"). Partnerować mu będą Ben Hardy (jako Roger Taylor), Gwilym Lee (jako Brian May) i Joe Mazzello (jako John Deacon).

Akcja filmu skupi się na okresie od założenia legendarnego zespołu, aż do koncertu Live Aid w 1985 roku.

Udział potwierdzili także Mike Myers, Lucy Boynton, Allen Leech i Aaron McCusker. Za kamerą obrazu stanie specjalista od X-Menów, Bryan Singer ("Podejrzani"). Anthony McCarten napisał najnowszą wersję scenariusza.

Premiera zapowiedziana została na 25 grudnia 2018 roku.

Queen to legendarny zespół rockowy, mający na koncie ponadczasowe hity, jak "Bohemian Rhapsody", "We Are The Champions", "Under Pressure", "Radio Ga Ga", "A Kind Of Magic", "I Want It All" czy "Innuendo".

Freddie Mercury, uważany za jednego z najwybitniejszych rockowych wokalistów, zmarł 24 listopada 1991 roku w wyniku powikłań związanych z AIDS.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej