Gwiazdor "Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów" jako słynny sędzia

Gwiazdor "Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów" jako słynny sędzia
ZOBACZ GALERIĘ Gwiazdor "Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów" jako słynny sędzia

Gwiazdor "Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów" jako słynny sędzia

Chadwick Boseman, znany m.in. z "Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów" i "Bogów Egiptu", rozpoczął pracę na planie filmu "Marshall".

Obraz opowie o jednej z wczesnych spraw słynnego amerykańskiego sędziego Thurgooda Marshalla. W 1941 roku, gdy prawnik dopiero zaczynał swoją karierę, przyszło mu bronić czarnoskórego szofera z Connecticut, oskarżonego przez bogatych pracodawców o napaść seksualną i usiłowanie zabójstwa. Rozprawa szybko zainteresowała tabloidy. Marshallowi pomagał inny młody prawnik, Samuel Friedman.

Chadwick Boseman zagra Thurgooda Marshalla. W Samuela Friedmana wcieli się Josh Gad. W obsadzie znaleźli się również Kate Hudson, Dan Stevens, James Cromwell, Sterling K. Brown i Keesha Sharp.

Zdjęcia ruszyły 23 maja w miejscowości Buffalo w Nowym Jorku. Reżyserią zajmuje się Reginald Hudlin, a produkcją Paula Wagner. Scenariusz to dzieło prawnika Michaela Koskoffa i jego syna - scenarzysty - Jacoba Koskoffa.

Chadwick Boseman jest ostatnio jednym z najbardziej rozchwytywanych w Hollywood aktorów. W 2018 roku będziemy go mieli oglądać w dramacie "Black Panther".

Thurgood Marshall żył w latach 1908 - 1993. Był pierwszym czarnoskórym sędzią w Sądzie Najwyższym USA.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej