Gwiazdor "Lost" jedzie do Castle Rock

Gwiazdor "Lost" jedzie do Castle Rock
ZOBACZ GALERIĘ Gwiazdor "Lost" jedzie do Castle Rock

Gwiazdor "Lost" jedzie do Castle Rock

Terry O'Quinn dołączył do obsady serialu "Castle Rock" na podstawie prozy Stephena Kinga. Produkcję realizuje J.J. Abrams.

Tytuł pochodzi od nazwy fikcyjnego miejsca w stanie Maine, skąd pochodzi pisarz. Castle Rock nierzadko pojawia się w jego książkach np. w "Martwej strefie", "Cujo" czy "Sklepiku z marzeniami". To typowe małe miasteczko skrywające liczne tajemnice.

Terry O'Quinn wcieli się w Dale'a Lacy'ego, filar społeczności Castle Rock. Wcześniej udział potwierdzili André Holland, Scott Glenn, Sissy Spacek, Melanie Lynskey, Jane Levy i Bill Skarsgard.

Serial będzie łączyć tematy i światy znane z całej twórczości Kinga i przywoływać niektóre z kultowych historii pisarza. Powstanie 10 odcinków dla Hulu.

Terry O'Quinn znany jest z produkcji "Prezydencki poker", "Lost - zagubieni", "Hawaii 5.0" czy "Podejrzany". Ostatnio występuje w "The Blacklist: Redemption".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej