Gwiazdor "Lost" w "Inhumans"

Gwiazdor "Lost" w "Inhumans"
ZOBACZ GALERIĘ Gwiazdor "Lost" w "Inhumans"

Gwiazdor "Lost" w "Inhumans"

Henry Ian Cusick, znany z produkcji "Lost - zagubieni" czy "The 100", zasilił obsadę komiksowego serialu "Marvel's Inhumans".

Aktor zagra zupełnie nową, oryginalną postać, która nie pojawiła się w komiksach. Cusick wcieli się w dr. Evana Declana i będzie obecny w 6 z 8 odcinków pierwszego sezonu. Szczegóły dotyczące roli nie zostały ujawnione, ale spekuluje się, że będzie to człowiek zajmujący się Inuhmansami.

Cykl osadzony jest w uniwersum Marvela i opowiada o losach rasy Inhumans, skupiając się na liderze Blacku Bolcie i jego rodzinie.

W głównej roli występuje Anson Mount. Król Inhumansów ma tak potężny głos, że zaledwie jego szept może zniszczyć miasto. Udział potwierdził również Iwan Rheon ("Gra o tron"), który wciela się w Maximusa, młodszego brata Blacka Bolta, a także Serinda Swan, która wystąpi jako królowa Medusa władająca swymi włosami tak, jak inni rękoma i palcami oraz Ken Leung jako Karnak, kuzyn Black Bolta.

Krótką zapowiedź można znaleźć pod tym adresem.

Ponadto na ekranie pojawią się Eme Ikwuakor, Isabelle Cornish, Mike Moh, Sonya Balmores oraz Ellen Woglom.

"Inhumans" to seria stworzona przez Stana Lee i Jacka Kirby'ego.

Pierwsze dwa odcinki, które wyreżyseruje Roel Reine, trafią najpierw do kin IMAX. Premierę wyznaczono na 1 września. Następnie cały, składający się z 8 epizodów sezon będzie w USA emitowany na kanale ABC.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej