Gwiazdor "Różowych lat 70." w telewizyjnym "Raporcie mniejszości"

Gwiazdor "Różowych lat 70." w telewizyjnym "Raporcie mniejszości"
ZOBACZ GALERIĘ Gwiazdor "Różowych lat 70." w telewizyjnym "Raporcie mniejszości"

Gwiazdor "Różowych lat 70." w telewizyjnym "Raporcie mniejszości"

Wilmer Valderrama, kojarzony przede wszystkim z młodzieżowej produkcji "Różowe lata 70." zasilił obsadę serialu "Raport mniejszości" ("Minority Report").

Aktor zagra detektywa w nadchodzącym cyklu, który powstanie ponad 10 lat po filmie Stevena Spielberga z Tomem Cruise'em w roli głównej.

W obrazie na podstawie opowiadania Philipa K. Dicka jest 2054 rok. Na świecie nie ma zbrodni, przyszłość można bowiem przewidzieć, a winnych ukarać nim popełnią przestępstwo. Dowodów niedoszłych zbrodni dostarcza trójka Jasnowidzów na usługach Agencji Prewencji Departamentu Sprawiedliwości, nad której sprawnym działaniem czuwa komisarz John Anderton (Tom Cruise). Pewnego dnia okazuje się, że za 36 godzin Anderton zabije człowieka. Zaczyna się wyścig z czasem.

Akcja serialu rozgrywać się będzie 10 lat po wydarzeniach z obrazu z 2002 roku. W pilocie serialu głównym bohaterem będzie jeden z Jasnowidzówy, Dash, który próbuje wieść normalne życie. Jego spokój zakłóca spotkanie z panią detektyw, Larą Vegą, która ma problemy ze swoją przeszłością. Razem uda się im znaleźć właściwe wykorzystanie dla daru Dasha.

Wilmer Valderrama w serialu "Różowe lata 70." grał Feza. Ostatnio występował w cyklach "Podmiejski czyściec" czy "From Dusk Till Dawn".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej